ساندویچ پانل- ساختمان پیش ساخته - ورق رنگی و عرشه فولادی

                     بیش از 15 سال سابقه درخشان


 • ایده ای جالب برای نگهداری دوچرخه

  اگر نگران امنیت دوچرخه خود هستید و یا فضای پارکینگ شما کوچک می باشد، ایده ی پارکینگ دوچرخه به کمک شما خواهد آمد

  این انباری پیش ساخته ظرفیت دو دوچرخه بزرگ را دارد و می تواند کاربردهای دیگری هم داشته باشد.

 • ساختمان شیشه ای گوگل در کالیفرنیا

  شرکت گوگل برای اولین بار از صفر شروع به طراحی یکی از دفاترش می کند و برای این طرح در نظر دارد در ایالت کالیفرنیا یک سقف عظیم شیشه ای برای ساختمان جدید خودطراحی کند. این کنسرسیوم عالی اینترنتی خبر داد که ایده اصلی این پروژه با هدف فضای بیشتر و راحت تر برای کارکنان شکل گرفته است.
  یکی از مدیران اجرای این پروژه گفت: ایده پشت ماجرا ساده است. به جای ساخت سازه های بتنی غیر قابل حرکت، از اجزای سبک استفاده می کنیم تا بتوانیم سازه های ساختمان را به آسانی حرکت دهیم به همین منظور روی ساخت محصولات جدید در این زمینه سرمایه گذاری کردیم.برای مثال فضای مورد نیاز خودروهای بدون راننده ی ما با فضای مورد نیاز مهندسین موتور جستجو بسیار متفاوت است؛سایبان های شفاف و بزرگ محیط پیرامون را پوشش داده و وضعیت تهویه فضای داخلی را از نظر عبور نور و هوا کنترل می کند. ایجاد درختان، فضای سبز، کافی شاپ ها و مسیر دوچرخه سواری در اطراف ساختمان ها با این هدف تعبیه شده اند که مرز بین فضای مصنوعی و طبیعی کم رنگ تر شود.از قرار معلوم پس از کسب مجوزهای لازم کار ساخت این ساختمان ویژه آغاز خواهد شد و تا سال 2020 به پایان خواهد رسید. پیش از این شرکت های بزرگ و معروف اپل، فیسبوک و آمازون نیز پروژه هایی خاص و زیبا را برای دفاتر مرکزی خود اغاز کرده بودند.

 • جابجایی یک شهر سوئد برای توسعه معدنکاری

  شهر سوئدی کیرونا واقع در شمال این کشور دو مایل به سمت شرق جابجا می‌شود تا راه را برای توسعه معدنش هموار کند.

  به گزارش ماین نیوز، طرح جابجایی مرکز شهر کیرونا 20 سال طول خواهد کشید و در طول این مدت حدود 20 هزار نفر به خانه‌های جدیدشان نقل مکان خواهند کرد.
  کار برای جابجایی این شهر در چند ماه آینده آغاز می‌شود و شامل جابجایی بیش از سه هزار واحد آپارتمانی و خانه، یک مدرسه، بیمارستان و حتی یک کلیسای قدیمی خواهد بود.
  بر اساس گزارش بی بی سی، این طرح جابجایی توسط شرکت دولتی LKAB برای توسعه معدن سنگ آهن انجام می‌گیرد که بزرگترین معدن سنگ آهن زیرزمینی جهان است.

 • پروژه شهر هوشمند پاریس در سال 2050

  پروژه شهر هوشمند که در افق سال 2050 میلادی فرانسه قرار دارد چهره پاریس را به کلی دگرگون خواهد کرد.به گزارش سرویس معماری هنرآنلاین , به منظور پرداختن به مسائل مربوط به مسکن و تراکم پاریس، معماران شرکت فرانسوی ""Vincent Callebaut، پیشنهادی را برای چند ساختمان بلند با خروجی انرژی مثبت (BEPOS) توسعه داده‌اند. متشکل از هشت ساختار چند منظوره در نقاط مختلف پاریس، این طرح برای رسیدگی به مشکلات عمده پایداری مؤثر بر هر منطقه است، در حالی که عملکردهای کلیدی را برای شهر ارائه می‌دهد.
  کار برای جابجایی این شهر در چند ماه آینده آغاز می‌شود و شامل جابجایی بیش از سه هزار واحد آپارتمانی و خانه، یک مدرسه، بیمارستان و حتی یک کلیسای قدیمی خواهد بوداین سفارش در پی طرح انرژی اقلیمی پاریس، موجب شده است تا این شهر هوشمند در راستای کاهش انتشار گازهای گلخانه ای طی توافق جهانی و با افق 2050 هدفمند باشد. به منظور دستیابی به اهداف بلند مدت در مورد صرفه جویی در مصرف انرژی، بالا بردن ادغام چندین روش تولید انرژی برای اطمینان از اثبات آن‌ها در پایبندی به تلاش‌های پایدار، و همچنین به عنوان تشویق ساکنان برای اتخاذ استانداردهای سازگار با محیط زیست نیز این هدف دنبال شده است. اگرچه تکنیک‌های به کار گرفته شده در هر ساختمانی منحصربفرد خواهد بود، با این حال اهداف کلی این شهر هوشمند از انسجامی با یک رویکرد مشخص بهره مند خواهد بود؛ احترام به تاریخ غنی پاریس، در عین کاهش اثرات زیست محیطی در پی به وجود آوردن آینده سالم.(منبع:ستاوین)

Oblique Villa • Oblique Villa یک ویلای مهمانپذیر لوکس واقع در سینایای رومانی می باشد.
 • این ویلای متفاوت تنها 500 متر از پیست اسکی و قلعه پله فاصله دارد
 • قطعا از خودتان خواهید پرسید که چگونه ممکن است خانه ای بر روی خانه ای دیگر قرار بگیرد
 • امکانات رفاهی فراوان و محیط گرم ومتفاوت آن، تجربه ای بسیار متفاوت برای مسافرانش فراهم می کند


واحد فروش تهران

02188315808
02188315829مشاور فروش : 09121967157

لطفا درخواست های خود را به صورت کتبی به شماره نمابر 88846830 ارسال نمایید


آدرس دفتر مرکزی :تهران، خیابان کریم خان,خیابان خردمند شمالی، پلاک 3، واحد 9-کدپستی1585816721


آدرس کارخانه: تهران، اتوبان قم، شهرک صنعتی شکوهیه